Biz Kimiz ?

Çanta Fuarı firması olarak 41 yıldır sektörde promosyon çanta üretimi yapmaktayız. Bugüne kadar Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarıyla çalışmış firmamızda sizde şirketinize uygun bir çanta bulabilirsiniz Müşterilerinize hediye edeceğiniz uygun kaliteli, şık bir çanta diğer promosyonlara göre daha uzun ömürlüdür Çanta sektöründe ki tecrübemizle, en kaliteli ürünü zamanında uygun fiyatla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan, mutluluk duyarız.
Misyonumuz
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında müşterilerini artırarak iş ortaklarını başından sonunda dek huzurlu iş yapmasını sağlayan firma kimliğimizi daha da artırarak, rekabet gücü ve hizmetiyle eşsiz bir firma olabilmektir.
Vizyonumuz
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan Çevresinde güvenilir ve saygı duyulan şirket kimliğini bozulmadan nesilden nesil’e bu vizyonu kalıcı kılmaktır.

Kalite Standartlarımız

Toptan Promosyon Çanta imalatında Kalite standartları Her şirketin kendi şirket politikası aynı doğrultuları taşıdığından, bunu şirket içi denetlemeler veya dışarıdan yapılan denetlemelerle kalite programı oluşturup, çalışanların, misafirlerin ve müşterilerin görebileceği alanlara asarak, şirket kalitesine duydukları ve gösterdikleri hassasiyeti sergiler.

Çanta Fuarı olarak toptan promosyon çanta imalatında müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir.

480
CLIENTS
70
DEVELOPERS
1000
CUPS OF COFFE
28
WEB-SITES

Müşterilerimiz